Bo'lim: Viloyat boshqarmalari

Feature Image

Farg’ona viloyati maktabgacha ta’lim boshqarmasi boshlig’i

✅Xodjayeva Yulduzxon Mansurovna📞 (73)2260993📧 fargonamtb@umail.uz

Maktabgacha ta’lim vazirligi Iyul 9, 2021
Feature Image

Samarqand viloyati maktabgacha ta’lim boshqarmasi boshlig‘i

✅Jurayev Zaynitdin Tursunboyevich📞(66)233-93-93📧samarqand@mpe.uz

Maktabgacha ta’lim vazirligi Iyul 9, 2021
Feature Image

Qashqadaryo viloyati maktabgacha ta’lim boshqarmasi boshlig‘i

✅Normatov Furqat Pirmatovich📞(98) 777-69-77📧narmatov77@list.ru📧qarshimtb@exat.uz

Maktabgacha ta’lim vazirligi Iyul 9, 2021
Feature Image

Andijon viloyati maktabgacha ta’lim boshqarmasi boshlig’i

✅Azimov Azizbek Zaynabiddinovich📞(74) 225-51-08📧boshqarma@andijonvmtb.uz

Maktabgacha ta’lim vazirligi Iyul 9, 2021
Feature Image

Sirdaryo viloyati maktabgacha ta’lim boshqarmasi boshligʻi

✅ Dustov Davron Zulxaydarovich📞(99867) 225-39-59, 225-38-34📧sirdaryo.vmtb@mdo.uz

Maktabgacha ta’lim vazirligi Iyul 9, 2021
Feature Image

Namangan viloyati maktabgacha ta’lim boshqarmasi boshlig’i

✅Yusupova Xilola Karimjanovna📞(69) 234-24-15📧namangan@mdo.uz📧hilolakarimjanovna@gmail.com

Maktabgacha ta’lim vazirligi Iyul 9, 2021
Feature Image

Qoraqalpogʻiston Respublikasi maktabgacha ta’lim vaziri

✅Usnatdinova Jumagul Sharapovna📞(61) 222-55-90📧 j.usnatdinova@gmail.com📧qrmtv@exat.uz

Maktabgacha ta’lim vazirligi Iyul 9, 2021
Feature Image

Toshkent shahar maktabgacha ta’lim bosh boshqarmasi boshlig’i

✅Fazildjanova Nilufar Xikmatdjanovna📞998 712354799📧toshkent@mpe.uz

Maktabgacha ta’lim vazirligi Iyul 9, 2021
Feature Image

Xorazm viloyati maktabgacha ta’lim boshqarmasi boshlig‘i.

✅Yakubova Iroda Batirovna📞(62)224-86-76📧iroda.yakubova@internet.ru📧xorazm@mdo.uz, xorazmmtb@exat.uz

Maktabgacha ta’lim vazirligi Iyul 9, 2021
Feature Image

Jizzax viloyati maktabgacha ta’lim boshqarmasi boshlig‘i

✅Soliyeva Feruza Qahramonovna📞(72) 226-92-15📧 feruzasoliyeva@umail.uz📧 jizzaxmtb@exat.uz

Maktabgacha ta’lim vazirligi Iyul 1, 2021
Feature Image

Buxoro viloyati maktabgacha ta’lim boshqarmasi boshlig‘i

✅Latipov Farxod Qurbonovich📞(65) 220-46-79📧bmtb@exat.uz📧farxodlatipov8020@gmail.com

Maktabgacha ta’lim vazirligi Iyun 29, 2021
Feature Image

Navoiy viloyati maktabgacha ta’lim boshqarmasi boshlig‘i

✅Tillayev Utkir Uktamovich📞(79) 220-13-88📧navoiy@mpe.uz, navoiymtb@exat.uz

Maktabgacha ta’lim vazirligi Iyun 9, 2021

Boshqarma boshlig’i

Ma'lumotlar yangilanmoqda

Maktabgacha ta’lim vazirligi Dekabr 22, 2020

6 ta bo’ysunuvchi tashkilot

Ma'lumotlar yangilanmoqda

Maktabgacha ta’lim vazirligi Dekabr 22, 2020

14 ta viloyat muassasalari

Ma'lumotlar yangilanmoqda

Maktabgacha ta’lim vazirligi Dekabr 22, 2020